JobLife v médiách

JobLife v médiách

Médiá a novinári nás môžu kontaktovať na e-mailovej adrese info@joblife.sk alebo telefónnom čísle +421 907 846 993.
2010
17. jún 2010 - hnonline.sk, Hospodárske noviny
Vyštudujte Harvard vo vašej obývačke
Pohodlne sa usaďte, nohy vyložte na stôl, začíname. Nie pozerať film, ale študovať. A prednášať priamo do vašej obývačky prídu profesori z najlepších univerzít sveta – Cambridge, Harvard či Oxford. Vitajte vo svete virtuálnej reality.
Celý článok »
17. jún 2010 - hnonline.sk, Hospodárske noviny
Kiska pre HN: Chcem ľudí posúvať v kariére
Spája ľudí, ktorí chcú byť v živote úspešní a chcú profesionálne rásť. Ponúka im nielen granty na štúdium na zahraničných univerzitách, ale aj možnosť praxe vo významných svetových spoločnostiach.
Celý článok »
19. máj 2010 - ITNEWS
Nové sociálne médiá vo vzťahu k trhu práce
Počet členov internetových komunitných portálov prudko rastie a pohľad na ich prepojenie s trhom práce je prinajmenšom zaujímavý. Personalisti hľadajú spôsoby, ako čo najlepšie využiť tieto súvislosti v každodennej práci. Sociológovia sa snažia nájsť teoretické vysvetlenia novej reality a zároveň vidia novú platformu pre sociologický výskum.
Celý článok »
9. február 2010 - Webnoviny.sk, SITA
Projekt JobLife už pozná mená prvých štipendistov
O úspešných uchádzačoch prvého ročníka včera rozhodla osemčlenná výberová komisia zložená z personálnych konzultantov, popredných manažérov, absolventov i prednášajúcich z významných univerzitách.
Celý článok »
4. február 2010 - Webnoviny.sk, SITA
Príležitosť študovať vo svete dostane 33 Slovákov
Kariérny portál Joblife.sk spustil vlani v novembri súťaž o 33 grantov na štúdium na prestížnych svetových univerzitách v celkovej hodnote 99 000 €. Záujem o štúdium v Oxforde, Cambridge a Harvard prejavilo spolu 841 uchádzačov. Mená víťazov sa dozvieme v pondelok 8. februára.
Celý článok »
2009
1. december 2009 - SME.sk, denník SME
Treba slovenský LinkedIn?
V personalistike je momentálne všade na svete trend, že s poklesom pracovných ponúk rastie počet ľudí, ktorí sa chcú registrovať na portáloch ako LinkedIn a pridávať si na nich známych. Platí to aj na Slovensku. V apríli tu naplno spustili nový kariérny portál, ktorý má potenciál využiť práve tieto skutočnosti.
Celý článok »
30. novembra 2009 - Webnoviny.sk, SITA
Ľudia si môžu otestovať, či neprídu o prácu
Slovenskí používatelia internetu majú unikátnu možnosť otestovať si udržanie svojho pracovného miesta. On-line test pripravený spolu s renomovanou poradenskou spoločnosťou MC Triton pripravil kariérny portál JOBLIFE. Všetci tí, ktorým nie je ich kariéra ľahostajná môžu urobiť jeden z krokov na to, aby ich neprepustili a zabojovať o 33 on-line kurzov na troch prestížnych univerzitách: Harvard, Oxford a Cambridge a pri tom si vybudovať sieť kontaktov a referencií.
Celý článok »
19. november 2009 - hnonline.sk, Hospodárske noviny
Harvard môžete študovať z domu
Na začiatku 90. rokov sa ocitla Vladimíra Josefiová ako 25-ročná na poste šéfky tímu zahraničných poradcov americkej vlády na Ministerstve privatizácie Českej republiky. V jej českom tíme boli experti - absolventi anglických či amerických univerzít. Aj preto sa rozhodla študovať na Harvard Business School. A v jej kariére to znamenalo významný posun.
Celý článok »
19. november 2009 - hnonline.sk, Hospodárske noviny
Neprepustíš!
Žiaľ, toto prikázanie si nevzali k srdcu zamestnávatelia viac ako dvanástich percent Slovákov, ktorí sú v súčasnosti bez práce. Aj keď príčiny tohto stavu sú zložitejšie, pre tých, ktorí nemajú chuť prispieť k tejto štatistike, existuje niekoľko jednoduchých rád.
Celý článok »
11. november 2009 - Stratégie online
Joblife s novou kampaňou
Kariérny portál joblife.sk spustil v týchto dňoch novú kampaň, v ktorej ponúka online štúdium na prestížnych univerzitách v Oxforde, Cambridgi a Harvarde.
Aktivita zameraná na profesionálny rast má názov „Skok v kariére“ a záujemcom umožňuje získať granty v rámci online štúdia na troch zahraničných univerzitách, v celkovej sume 99 000 Eur. Kampaň pripravila agentúra Wiktor Leo Burnett a prebieha na internete, na backlightoch a je doplnená aj inštaláciami v biznis centrách.
Celý článok »
11. november 2009 - pc.sk
Aká je pravdepodobnosť, že vás neprepustia z práce?
Slovenskí používatelia internetu majú unikátnu možnosť otestovať si udržanie svojho pracovného miesta. On-line test pripravený spolu s renomovanou poradenskou spoločnosťou MC Triton vytvoril kariérny portál JOBLIFE. Všetci tí, ktorým nie je ich kariéra ľahostajná dostanú po vyplnení testu predstavu o tom, do akej miery je ohrozené ich pracovné miesto.
Celý článok »
8. november 2009 - Webnoviny.sk, SITA
Certifikáty svetových univerzít aj pre Slovákov
Online certifikáty z britských univerzít Oxford, Cambridge či amerického Harvardu môžu získať aj Slováci. Túto možnosť im ponúka portál joblife.sk, ktorý spolu s univerzitami udelí 33 grantov za 99-tisíc eur. Každé štipendium umožní absolvovať jeden kurz v hodnote do troch tisíc eur. Ide o projekt s názvom Skok v kariére.
Celý článok »
6. november 2009 - Živé.sk
Webový tip: Stránka vypočíta, nakoľko môžete stratiť prácu
Na slovenskom internete pribudol netradičný miniprojekt - webová stránka, ktorá po položení ôsmich otázok vypočíta, s akou pravdepodobnosťou si udržíte pracovné miesto alebo naopak o prácu prídete. Projekt je dostupný na adrese Neprepusteni.sk.
Celý článok »
8. október 2009 - eTREND
Online vizitky na Joblife.sk
Kariérny portál JOBLIFE, ktorý je prvou slovenskou sociálnou sieťou so zameraním na pracovnú sféru, prináša svojim návštevníkom novinku – možnosť vytvoriť si profesionálnu online vizitku, ktorá uľahčuje prístup k vašim kariérnym informáciám.
Celý článok »
7. október 2009 - Živé.sk
Joblife.sk zaviedol on-line vizitky
Kariérny portál Joblife priniesol (tlačová správa) vcelku zaujímavú novinku pre svojich návštevníkov. Ide o možnosť vytvoriť si vlastnú on-line vizitku, ktorá bude uľahčovať prístup k našim kariérnym informáciám. Profesionálna on-line vizitka je vlastne osobným profilom, ktorý je verejne dostupný na jednoduchej adrese v tvare www.joblife.sk/Vašemeno.
Celý článok »

Copyright © 2019
LifeWeb s.r.o., Všetky práva vyhradené

loading...