Hľadanie kandidátov

 

Ako nájdem vhodných kandidátov pre moju pracovnú pozíciu?

Ak hľadáte vhodných kandidátov na pracovnú pozíciu máte viacero možností. Môžete bezplatne zaslať oznam Vašej sieti, že niekoho hľadáte. Ak Vám Vaša sieť neposkytne vhodných kandidátov, možete uverejniť pracovnú ponuku ako inzerát, ktorý sa zobrazí všetkým užívateľom Joblifu.

Aký význam má Asistent JobLifu pre recruitera?

Asistent JobLifu ponúka v sekcii recruiter vhodných kandidátov, ktorí majú evidentný záujem pracovať práve pre tú spoločnosť, pre ktorú recruiter hľadá vhodného kandidáta. Táto funkcia je aktívna len pri Biznis konte.

Ako uverejním pracovnú ponuku na Joblife?

Pracovnú ponuku uverejníte vyplnením formulárov potrebných pre vytvorenie ponuky v sekcii "Pracovné ponuky" v časti "Hľadám zamestnanca".

Koľko stojí uverejnenie pracovnej ponuky?

Uverejnenie pracovnej ponuky na portáli je bezplatné. Neplatíte za uverejnenie pracovnej ponuky ani za jednotlivé odpovede.

Čo je to koncept pracovnej ponuky?

Je to správa, ktorú môže užívateľ bezplatne zaslať svojim kontaktom v sieti. Má tak možnosť ešte pred uverejnením pracovnej ponuky zistiť, či sa potencionálny kandidát nenachádza medzi jeho známymi.

Môžem dodatočne upravovať už zverejnenú pracovnú ponuku?

Zverejnenú pracovnú ponuku môžete z časti dodatočne upravovať. Po vytvorení pracovnej ponuky nemôžete upravovať - meniť názov pracovnej ponuky, odvetvie a firmu. Ak máte záujem zmeniť tieto časti vytvorte novú pracovnú ponuku alebo kontaktuje administrátorov portálu pre zmenu týchto častí pracovnej ponuky.

Sú moje kontaktné údaje chránené pri zverejnení pracovnej ponuky?

Našou prioritnou úlohou je chrániť osobné údaje našich užívateľov. Ak pri zadávaní pracovnej ponuky povolíte zobraziť Vaše meno a priezvisko, tak užívateľ uvidí túto informáciu s linkom na Váš základný profil. Kontaktné údaje na Vás sú utajené. Kandidáti odpovedajú na pracovnú ponuku a systém automaticky odosiela odpovede na Vami zvolenú emailovú adresu.

Musia byť v uverejnenej pracovnej ponuke zobrazené kontaktné údaje zadávateľa ponuky?

Kontaktné údaje sú povinné pri zadávaní pracovnej ponuky, nie sú však zobrazované potencionálnym uchádzačom. Systém automaticky na pozadí odošle odpoveď na pracovnú ponuku na adresu, ktorú zadávateľ uviedol.


Copyright © 2019
LifeWeb s.r.o., Všetky práva vyhradené

loading...