Informácie o pracovnej ponuke

MARKETINGOVÝ ŠPECIALISTA - POZÍCIA AJ PRE ABSOLVENTOV (1-30-23396/JL) - Grafton Recruitment Slovakia, s.r.o.

Spoločnosť: Grafton Recruitment Slovakia, s.r.o.
Miesto práce: Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru: Hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat: dohodou SKK
Popis práce:

Chcete pracovať pre stabilnú medzinárodnú spoločnosť a zaujímate sa o oblasť marketingu a ľudských zdrojov? Pošlite svoj životopis a odštartujte kariéru v medzinárodom prostredí!

Čo bude Vašou náplňou práce?
- Vytváranie kreatívnej inzercie
- Organizácia eventov na univerzitách, veľtrhoch práce, kongresoch a workshopoch
- Práca so sociálnymi médiami - publikovanie noviniek, monitoring a up date stránky
- Aktualizácia kariérnej webovej stránky
- Zodpovednosť za manažovanie databázy kandidátov

Stručná charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť Grafton Recruitment bola založená v Dubline v roku 1982. Od svojho založenia si vybudovala pozíciu svetovo uznávaného poskytovateľa personálnych a náborových služieb. Sieť našej spoločnosti sa rozrástla do celkového počtu 80-tich pobočiek v 19 krajinách (Veľká Británia, Írsko, Čile, Maďarsko, Poľsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgicko, Litva, Portugalsko, Rakúsko, Rusko, Francúzsko, Turecko, Spojené Arabské Emiráty, Grécko, Rumunsko, Singapur, Hongkong).

Grafton Recruitment v Slovenskej republike bola založená v roku 2004 v Bratislave. Považujeme sa za expertov v poskytovaní personálnych služieb pre rôzne oblasti, na trvalé, dočasné i brigádnické pozície. Naši konzultanti sú sčasti odborníci priamo zo špecializovaných oblastí a tiež personalisti so skúsenosťami z popredných slovenských i zahraničných spoločností, čo nám umožňuje poskytovať tie najlepšie služby.

Naša spoločnosť je členom viacerých odborných organizácií a združení a nositeľom významného ocenenia Jej Veličenstva, kráľovnej Alžbety, za prínos zahraničnom obchode Spojenému Kráľovstvu Veľkej Británie a Severného Írska. Spoločnosť Grafton Recruitment je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska, Britskej, Slovensko-rakúskej a Holandskej obchodnej komory.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti:

Ľudské zdroje a personalistika

Pozícia vhodná pre absolventa: nie

Doplňujúce požiadavky na kandidáta:

Úspešný kandidát by mal mať:

- Skúsenosti s marketingom - organizácia eventov, marketingová podpora
- Skúsenosti s copywritingom
- Pokročilá znalosť anglického jazyka slovom a písmom
- Výborné komunikačné a organizačné zručnosti
- Chuť posúvať sa a učiť sa novým veciam

Požadované vzdelanie:

vysokoškolské 2. stupňa

Iné výhody:

Benefity:
Spoločnosť ponúka zaujímavú príležitosť, nadštandardné ohodnotenie, zamestnanecké výhody, možnosť kariérneho rastu v rámci medzinárodného prostredia. Možnosť práce v úspešnom dynamickom tíme.

V prípade záujmu o túto pozíciu pošlite prosím na uvedený email Váš životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku. Referenčné číslo pozície uveďte do predmetu správy.
V prípade, že už máte svojho konzultanta, kontaktujte ho priamo (najlepšie mailom).

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Pozorne si prečítajte nižšie uvedený text, prosím, a priložte ho do svojho e-mailu/listu.
Súhlasím, aby spoločnosť Grafton Recruitment s.r.o., so sídlom Nám. SNP 1, Bratislava, (ďalej len spoločnosť), spracovala moje osobné údaje pre účely sprostredkovania práce (úpravy, vyhľadávania, triedenia, kombinovania, likvidácie a poskytovania tretím osobám, ktorých totožnosť je mi spoločnosť povinná oznámiť) v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z. 'O ochrane osobných údajov'.

V spoločnosti Grafton Recruitment Slovakia, s.r.o. pracuje 13 ľudí, ktorí sú na JobLife.

Pozrite sa, ako hodnotia spoločnosť Grafton Recruitment Slovakia, s.r.o. jej zamestnanci.