O násKariérny portál JobLife je sociálna sieť profesionálnych kontaktov, ktorá umožňuje aktívne rozvíjať kariérny a spoločenský život ľudí prostredníctvom kontaktovania. Prvoradým záujmom a cieľom portálu je spájať, udržiavať a neustále nachádzať nové kontakty. JobLife umožňuje svojim užívateľom skontaktovanie sa so známymi, prípadne s ľuďmi, ktorí pracujú v rovnakom odvetví, alebo navštevovali rovnakú školu.

Dôležitou sekciou sú Rady a tipy, kde užívatelia môžu ostatným poradiť alebo požiadať o radu v oblasti svojej kariéry. Medzi ďalšie zaujímavosti portálu patria Firmy, kde užívatelia hodnotia spoločnosť, v ktorej pracovali a tým určujú rating tej ktorej spoločnosti, čo je v tejto oblasti na Slovensku jedinečná funkcia. Pridanou hodnou JobLife-u je zoznam pracovných pozícií v počte 2200 vždy aktuálnych a neduplikovaných ponúk.

Portál JobLife prevádzkuje spoločnosť LifeWeb, s.r.o., ktorá ako jediná na Slovensku spustila projekt Skok v kariére, ktorého cieľom bola ponuka jedinečnej príležitosti získať bezplatne on-line štúdium na svetových univerzitách Oxford, Cambridge a Harvard. V roku 2010 JobLife v spolupráci s univerzitami udelil 33 grantov v celkovej hodnote 99 000 eur. V roku 2009 sa uskutočnil projekt pod názvom Práca snov uverejnenie pracovnej ponuky na pozíciu degustátora svetových letovísk, teda človeka, ktorý cestoval po svetových letoviskách za mimoriadny plat 3 500 € mesačne.


Copyright © 2019
LifeWeb s.r.o., Všetky práva vyhradené

loading...